Відгуки про БУДСТАНДАРТ

ДОДАЙТЕ ВАШ ВІДГУК ПРО програму

Саме Ви, наші Користувачі, не залишаючись байдужими до найменших деталей, допомагаєте нам створювати дійсно гарну програму...

Довідка про використання програм

ТОВ «Computer Logic Group» є одним із лідерів з розроблення програмного забезпечення для складання та розрахунку проектно-кошторисної документації. /p>

За 25 років роботи клієнтами компанії стали понад 7000 підприємств та організацій різних галузей промисловості.

Нижче наведений перелік організацій та договорів за останній рік, яким були надані послуги

 • Національний банк України
 • ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»
 • ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»
 • ТОВ «ДТЕК СЕРВИС»
 • Ровенська АЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»
 • Структурний підрозділ "Служба сигналізації та зв`язку" регіональної філії "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"

Дивитися довідку

АТ «Українська залізниця»

АТ «Українська залізниця» - національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо.

Стратегія компанії у галузі технічної і соціальної політики реалізується через такі основні напрями: технічне переоснащення, технічне регулювання, підготовка кадрів. За цими напрямками з 2004 року наша організація співпрацює з розробником програмного забезпечення - ТОВ «Computer Logic Group».

В AT «Українська залізниця» Структурний підрозділ «Служба капітальних вкладень» регіональної філії «Південна залізниця» AT «Українська залізниця» впроваджено такі основні програмні комплекси, а саме:

 • ПК «Будівельні технології: КОШТОРИС 8»;
 • ПК «Будівельні технології - КОШТОРИС ПВР»;
 • Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ».

Слід відзначити інноваційний підхід ТОВ «Computer Logic Group» до розробки своїх продуктів, що постійно вдосконалюються, як у зв’язку з розвитком технологій будівництва, так і на індивідуальні запити користувачів. Фахівці ТОВ «Computer Logic Group» забезпечують своєчасне оновлення програм, якісне забезпечення консультацій з кошторисних питань та нормативного регулювання.

Наші співробітники регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації на курсах кошторисної справи Навчального центру ТОВ «Computer Logic Group».

Рекомендуємо суміжним підрозділам та колегам з інших організацій програмні продукти та курси кошторисної справи ТОВ «Computer Logic Group».

Дивитися відгук


ККП «Маріупольтепломережа»

ККП «Маріупольтепломережа» здійснює безперебійне і надійне забезпечення споживачів централізованим теплопостачанням і гарячою водою.

У забезпеченні надійності інженерних споруд та мереж, підтриманні високої кваліфікації фахівців та належної якості послуг, допомагає електронна бібліотека нормативних документів - Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ».

У програмі реалізовано швидкий та зручний пошук документа у базі. Програма дозволяє відкривати одночасно декілька документів окремими вкладками, щоб порівнювати чинні та скасовані документи, створювати власні папки та додавати у них вибрані документи.

Плануємо продовжити користування програмою у майбутньому та рекомендуємо її використання підприємствами та організаціями України.

Дивитися відгук

ПрАТ «Лекхім-Харків»

У даний час виробниче підприємство ПрАТ «Лекхім-Харків» активно розширює і модернізує виробництво для забезпечення потреби в якісних і ефективних лікарських препаратах населення України та інших країн. Процеси експлуатації будівель та споруд, модернізації виробництва вимагають суворого дотримання будівельних норм України, що контролюється власними службами капітального будівництва, охорони праці та пожежної безпеки ПрАТ «Лекхім-Харків».

З цією метою з 2014 року використовується програмний комплекс - Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ». Меню та структура електронної бібліотеки досить зручні та зрозумілі. Виробничі підрозділи використовують у своїй діяльності такі розділи ІДС «БУДСТАНДАРТ»: «Охорона здоров’я», «Довкілля. Захист довкілля та здоров’я людини. Безпека», «Метрологія та вимірювання. Фізичні явища», «Випробовування» тощо.

Розробник ТОВ «Computer Logic Group» здійснює постійну технічну підтримку ІДС «БУДСТАНДАРТ» та забезпечує нашу організацію актуальною базою будівельних норм та виробничих стандартів.

У наступні роки ПрАТ «Лекхім-Харків» планує продовжити використання програмного комплексу ІДС «БУДСТАНДАРТ» у своїй виробничій діяльності.

Дивитися відгук

ТОВ «Проектміськбуд»

ТОВ «Проектміськбуд» знаходиться у м. Одеса. Основні види діяльності: діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, спеціалізована діяльність із дизайну.

Виконання проектних та супутніх робіт у ТОВ «Проектмісьбуд» здійснюється відповідно до чинних в Україні законодавства, норм, правил та стандартів.

Джерелом актуальних редакцій нормативних документів для нас є Інформаційно- довідкова система «БУДСТАНДАРТ» від розробника ТОВ «Computer Logic Group». Розробник забезпечує регулярні оновлення програми, здійснює технічний супровід програми, консультування щодо нормативних документів, повідомляє новини щодо нормативного регулювання.

Зручно, що базою документів ІДС «БУДСТАНДАРТ» користуються також інші учасники будівельного процесу (колеги-проектувальники, експертні організації, замовники будівництва, представники технічного нагляду, органи державного будівельного нагляду) з різних регіонів України. Це дозволяє швидше знаходити спільну мову у спірних питаннях.

Дивитися відгук

«Полтаватеплоенерго»

ПОКВППТГ «Полтаватеплоенерго» - найбільше в області за потужністю і кількістю споживачів послуг підприємство, що забезпечує повний цикл теплопостачання (нерозривність процесу виробництва, передачі та розподілу теплової енергії) м. Полтава та 4-ох районних центрів області.

На шляху до виконання поставлених завдань ми впровадили програмне забезпечення ІДС «БУДСТАНДАРТ», яке дозволяє користуватися нормативними документами в електронному вигляді, оперативно отримувати актуальну інформацію щодо стандартів, норм і правил з напрямків, що нас найбільше цікавлять: Енергетика, Екологія, Охорона праці, Пожежна безпека.

Для щоденного використання зручно, що у програмі зберігається історія перегляду документів, історія виконаних пошуків, документи можна відмітити як вибрані та створити користувацькі папки. За потреби звертаємось до співробітників розробника ТОВ «Computer Logic Group» за роз’ясненнями щодо застосування нормативних документів.

Дивитися відгук


ТОВ «Харківбудніпроект»

ТОВ «Харківбудніпроект» – сучасна високопрофесійна проектна організація європейського рівня. Історія ТОВ «Харківбудніпроект» розпочалася 1989 року. У 2007 р. організація стала членом Асоціації проектних організацій України, у 2009 році - впровадила систему менеджменту якості ISO 9001:2008.

Своєю роботою ми завоювали повагу не тільки в Україні, але і в Росії, Швейцарії, Німеччині, США, Італії, Австрії, Південній Кореї та інших країнах.

З урахуванням того, що технічні норми України за останні роки кілька разів змінювалися, співробітникам ТОВ «Харківбудніпроект» доводиться постійно перебувати не тільки в процесі проектування, але і навчання. Постійним партнером у цьому питанні з 2006 року є ТОВ «Computer Logic Group»

У ТОВ «Харківбудніпроект» впроваджено усі основні програмні комплекси, розробником яких є ТОВ «Computer Logic Group», а саме:

 • Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ»
 • ПК «Будівельні технології – КОШТОРИС ПВР»
 • ПК «Будівельні технології: КОШТОРИС»

Окрім того, співробітники організації ТОВ «Харківбудніпроект» проходили навчання на курсах кошторисної справи Навчального центру ТОВ «Computer Logic Group» та отримали відповідні сертифікати.

У майбутньому плануємо розвиток ТОВ «Харківбудніпроект» у напрямку сучасних технологій проектування разом з ТОВ «Computer Logic Group».

Дивитися відгук

ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ»

ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ» є акредитованою випробувальною лабораторією, що знаходиться у Дніпропетровській області. Організація виконує технічні випробування та дослідження. Основні з них: фізико-хімічні, органолептичні випробування харчових продуктів, води питної, парфумерно-косметичних виробів та промислових товарів.

Для оперативного доступу до стандартів та методик ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ» використовує мережеву версію програмного забезпечення ІДС «БУДСТАНДАРТ».

Ми задоволені, що продукт розвивається та вдосконалюється на наші запити. Так, у 2021 році у програмі з'явився зручний укрупнений каталог «Харчова промисловість». Рекомендуємо програму ІДС «БУДСТАНДАРТ» колегам.

Дивитися відгук

ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС»

ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС» кілька років співпрацює з ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP», що забезпечує нашу компанію актуальною базою стандартів, норм і правил - ІДС «БУДСТАНДАРТ» та щоквартальним інформаційним бюлетенем з останніми новинами у галузі нормативного регулювання.

У своїй діяльності ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС» дотримується затверджених в Україні стандартів безпеки. Програмний комплекс ІДС «БУДСТАНДАРТ» дозволяє здійснювати самостійне підвищення кваліфікації необхідних фахівців на постійній основі, бути в курсі останніх змін.

Вважаємо, що програма ІДС «БУДСТАНДАРТ» буде корисною організаціям з нашої та суміжних галузей діяльності.

Дивитися відгук

МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ

З 2012 року МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ для автоматизації складання і перевірки кошторисної документації при реалізації стратегічних інвестиційних проектів використовує програмні продукти компанії «Computer Logic Group»:

 • «Будівельні Технології – Кошторис»
 • «Будівельні Технології – Кошторис ПВР»
 • ІДС «БУДСТАНДАРТ»

За допомогою даних програмних продуктів реалізовані десятки масштабних проектів на промислових об'єктах Групи МЕТІНВЕСТ, в тому числі:

 • МНЛЗ на ММК імені Ілліча
 • Доменна Піч №3 на АЗОВСТАЛЬ
 • Модернізація прокатного стану 1700 на ММК імені Ілліча.

З 2019 року ТОВ «Метінвест Інжиніринг» почав поетапну інтеграцію Одиничних Розцінок в «Будівельні технології - Кошторис» для забезпечення можливості побудови повного циклу роботи в даному комплексі, починаючи від розробки кошторисної документації до закриттям актів виконаних робіт за контрактами на СМР.

Ми високо цінуємо нашу спільну роботу і оперативність ухвалення рішень від ваших технічних фахівців і сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю між нашими компаніями.

Начальник відділу закупівель СМР і Послуг А.А.Акулінін

Дивитися відгук

ПП «ДОНКОМ»

ПП «Донком» веде свою історію з 2005 року. За цей час фахівцями компанії успішно вирішені десятки технічно складних завдань, таких як: установка надвисоких опор, монтаж проводів через річки і болота, зведення фундаментів в складних геологічних умовах.

З 2007 р. ми плідно співпрацюємо у цьому напрямку з розробником програм для будівельної галузі - ТОВ «Computer Logic Group».

Обчислення вартості будівельних робіт ПП «Донком» обчислюється в програмному комплексі «Будівельні технології: КОШТОРИС». Програма зручна тим, що розробником вже враховано актуальні індекси вартості будівельних робіт та ціни на будівельні матеріали, експерти розробника оперативно надають консультації з кошторисних питань, технічні фахівці забезпечують безперебійне функціонування програми. Також нами було впроваджено електронну бібліотеку нормативних документів будівельної галузі - ІДС «БУДСТАНДАРТ».

Рекомендуємо зазначені програмні комплекси будівельним, проектним, експертним організаціям та замовникам будівництва.

Дивитися відгук

КП «ШВИДКІСНИЙ ТРАМВАЙ»

Комунальне підприємство «Швидкісний трамвай» використовує ПК ІДС «БУДСТАНДАРТ» (починаючи з 2009 року), ПК Будівельні Технології - КОШТОРИС (з 2008 року) та ПК Будівельні Технології - КОШТОРИС ПВР (з 2018 року).

При роботі в програмах у структурних підрозділах підприємства забезпечується вчасне виконання обчислення кошторисів, перевірка проектно-кошторисної документації при співпраці з підрядними організаціями. Також постійно проводиться моніторинг змін у нормативній базі.

На підставі вищесказаного, Комунальне підприємство «Швидкісний трамвай» планує і надалі використовувати вказане програмне забезпечення в своїй господарській діяльності та бажає ТОВ «Computer Logic Group» і подалі надавати послуги з програмного забезпечення підприємствам та організаціям.

Дивитися відгук

ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ»

На базі ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» створені два органи з оцінки відповідності: випробувальний центр «АМТ»; орган з інспектування. Орган з інспектування ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» акредитований НААУ як незалежний орган інспектування типу А відповідно до вимог ДСТУ ISO ІЕС 17020 і є призначеним органом з оцінки відповідності рухомого обладнання, що працює під тиском. Випробувальний центр «AMT» акредитований НААУ як незалежна випробувальна лабораторія на відповідність вимогам ДСТУ ISO ІЕС 17025. У сферу діяльності випробувального центру «AMT» входять випробування різних видів вантажних залізничних вагонів, їх частин і комплектуючих.

У ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» встановлено програмний комплекс Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ», що містить нормативні документи у галузі нашої діяльності. Програма має зручний інтерфейс та функціонал, оновлюється відповідно до чинного договору з розробником TOB «Computer Logic Group». Фахівці технічної підтримки розробника забезпечують роботу програми належним чином.

Дивитися відгук


ТОВ «АРТ-ПРОЕКТ УКРАЇНА»

Наша компанія працює в сфері архітектурного проектування і кожного дня користується великою кількістю нормативів. Досить довго шукали постачальника програмного комплексу нормативних документів, який автоматично відстежував зміни в законодавстві, був актуальним у будь-який час і, до того ж, щоб його обслуговування не займало багато часу.

Ми із задоволенням користуємось програмним комплексом ІДС «БУДСТАНДАРТ» та сервісом Будстандарт Online від надійного постачальника ТОВ «Computer Logic Group».

Нормативні документи доступні в будь-який час на сайті й через програму на комп’ютері. Замовлення документів (за необхідністю) відбувається в зручному форматі, консультації можна отримати онлайн (ел.пошта або чат на сайті) і по телефону.

Бажаємо усьому колективу ТОВ «Computer Logic Group» подальшого розвитку та зберегти високу якість і клієнтоорієнтований сервіс!

Дивитися відгук

«КІРОВОГРАДСЬКИЙ НДЕКЦ МВС»

Експертами Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з 2020 року активно використовується у практичній діяльності програмний комплекс ІДС «БУДСТАНДАРТ» (серійний номер: UA-IDS-32237056-3234). Зокрема, фахівці сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності використовують даний програмний продукт для ознайомлення та вивчення необхідних нормативних документів в галузі будівництва.

До безумовних переваг вищевказаного програмного комплексу слід віднести зручний та зрозумілий інтерфейс, що надає можливість легко знайти та опрацювати конкретну редакцію нормативного акту.

Висловлюємо щире сподівання, що цей програмний комплекс і в подальшому буде своєчасно доповнюватись новими нормативно-правовими актами, які набирають чинності після їх опублікування в офіційних виданнях.

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України має намір у подальшому продовжувати строки використання підпорядкованими експертами ПК ІДС «БУДСТАНДАРТ».

Дивитися відгук

ТОВ «ХПКІ «ТЕП-СОЮЗ»

ТОВ «ХАРКІВСЬКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ-СОЮЗ» висловлює щиру вдячність всьому колективу ТОВ «Computer Logic Group» за довгострокове співробітництво з надання розроблених Вами програмних комплексів.

Проектування енергетичних об'єктів на території України неможливо без використання програм: Строительные технологии - СМЕТА, Строительные технологии - Смета ПИР и Информационной Справочной Системы БУДСТАНДАРТ, які ми успішно використовуємо як генпроектувальник при розробці проектно-кошторисної документації для будівництва та реконструкції енергетичних об'єктів різних типів потужності, а також цивільних будівель і споруд.

Ми раді, що знайшли гідних партнерів в особі співробітників ТОВ «Computer Logic Group». На всі виникаючі питання при виконанні проектної документації інститут оперативно отримує необхідну і в повному обсязі нормативно-правову допомогу і підтримку.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну плідну співпрацю.

Дивитися відгук

ДП «НДІБМВ»

Щиро дякуємо за давню та дружню співпрацю, оперативність та невідкладну допомогу, яку отримуємо від ваших працівників при виникненні будь-яких питань при роботі з ІДС БУДСТАНДАРТ.

Вдячні за своєчасні нагадування та повідомлення щодо набуття чинності чи скасування нормативних документів та актів центральних органів влади, що дуже допомагає бути в курсі нововведень!

Дякуємо за постійне розширення кола документів, які вміщені в ІДС БУДСТАНДАРТ.

Постійне розширення кількості документів, що вміщені в ІДС БУДСТАНДАРТ, надають можливість оперативно їх використовувати.

Бажаємо наснаги та успіхів в подальшій Вашій нелегкій роботі, здоров’я всім працівникам та процвітання фірмі!

Дивитися відгук

«ОДЕСМІСЬКСВІТЛО»

КП ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ «ОДЕСМІСЬКСВІТЛО» у 2015 році прийняло вдале рішення про впровадження у своїй роботі Інформаційної Довідкової Системи БУДСТАНДАРТ. А згодом у 2016 році ми почали користуватися сервісом нормативних документів Будстандарт Online.

Ліцензійний програмний продукт повністю відповідає заявленим функціональним можливостям, має зручний зрозумілий інтерфейс та простий у використанні. Постійне оновлення ІДС БУДСТНДАРТ, поповнення бази новими документами дозволило нам відмовитися від пошуку і придбання друкованих видань. Також цілодобовий доступ до сервісу Будстандарт Online значно підвищило ефективність роботи наших співробітників.

Дякуємо, що ТОВ «Computer Logic Group» удосконалюється і доповнюється, дякуємо за якісний продукт та уважний супровід.

Дивитися відгук

ООО С ИИ «ВОРТЕКС»

Добрый день, уважаемые сотрудники компании ООО «Computer Logic Group», работаю с Вашим программным комплексом ИСС БУДСТАНДАРТ с апреля 2017 года, и, уже за такой короткий срок, хотелось бы Вас поблагодарить за оперативность, четкость и ответственность.

Меня, как эколога, все устраивает в программе ИСС БУДСТАНДАРТ и на сервисе Будстандарт Online. Очень нравится поиск в базе, все нахожу, радует наполнение базы - есть вопросы и по охране труда, и по пожарной безопасности. Сотрудники компании предоставляют интересные и полезные консультации.

Рада с Вами работать, успехов Вам и процветания!!!

С уважением, Еколог А.Д. Цицулина

Дивитися відгук

ПАО «ЗЖБК им. С.Ковальской»

Организация ПАО «ЗЖБК им. С.Ковальской» более 2 лет сотрудничает с компанией ООО «Computer Logic Group» по программе ИСС БУДСТАНДАРТ и БУДСТАНДАРТ Online. Сервисом довольны, особенно приятно радует наполнение нормативной базы, все нужные нормативные документы были найдены, удобный и простой интерфейс.

Хотелось бы пожелать компании непрерывного развития, а также пополнения списка постоянных пользователей!

Главный технолог завода

Начальник ОТК

Дивитися відгук

ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ»

Наша строительная компания ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ» существует не так давно на строительном рынке Харькова, с 2005 года.

И также, как и наш любимый город тяжело представить себе без Зеркальной струи, без Успенского и Благовещенского соборов, без парка Горького, без архитектурных шедевров А.Н. Бекетова, без Харьковского Метрополитена, без площадей Конституции и Свободы, без «Premier Palace Hotel Kharkiv» на одной их самых больших площадей Европы – площади Свободы, в строительстве которого наша компания принимала непосредственное участие; так и работу строительных компаний, нашу работу, трудно, да нет, просто уже невозможно представить себе без Вашей компании; без Ваших талантливых, креативных, профессиональных сотрудников; без Ваших семинаров, конференций, вебинаров; без Учебного Центра Сметного Дела; и самое главное - без Ваших программных продуктов, которыми мы пользуемся:

 • С 2005 года – ПК «Строительные Технологии - СМЕТА», для автоматизации расчета и проверки сметной документации;
 • С 2009 года – ИСС «БУДСТАНДАРТ», для обеспечения нормативно-правовой и нормативно-технической информацией.

Хочется отметить также, что все эти годы нашего сотрудничества Вы всегда шли в ногу со временем: менялось Ценообразование в строительстве в нашей стране и очень оперативно менялся ПК «Строительные Технологии - СМЕТА»; благодаря постоянной актуализации ИСС «БУДСТАНДАРТ» мы всегда владели нужной нам информацией в нужное время; появилось что-то новое в информационных технологиях и тут уже это находило отображение в Вашей работе, например: Ваш сайт, форум сметчиков на нем, проект БУДСТАНДАРТ Online, созданный Вами с целью круглосуточного доступа к актуальным версиям нормативных документов; благодаря Вам мы узнали о группе «Сметчики Украины» на платформе «Viber».

Ваши специалисты всегда умеют находить подходы к любым нашим запросам и требованиям, так как у Ваших сотрудников есть очень ценное и редкое на сегодня качество: Вы уважаете своих клиентов и цените их созидательный труд; и мы – Ваши партнёры платим Вам за это тем же: уважением, благодарностью, признанием, и с удовольствием покупаем и пользуемся Вашими программными продуктами!

СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШ ТРУД!

Директор ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ» А.И. Шевченко

Дивитися відгук

ДП «ЧОРНОМОРНДІПРОЕКТ»

Большое спасибо команде сервиса за работу. Достаточно большая насыщенность базы документами. Главное - их актуальность. Довольно быстро находится нужный документ, удобный поиск по тексту. Хотелось бы лучшего представления самого текста документа, т.к. некоторые документы трудночитаемы.

Спасибо модератору Енько Марине за помощь в решении возникающих проблем при работе. И, большая благодарность, менеджеру Яне Дмитренко за своевременное предоставление всех возможностей новых тарифов по программе лояльности и выгодных условий подключения. Пожелание – включить в состав базы раздел документов по проектированию объектов морского транспорта.

Всей команде - успехов в работе и пожелания взаимовыгодного сотрудничества!!!

С уважением, зав. группы техотдела Гармурар Ольга Геннадиевна

Дивитися відгук

ТОВ «Енергосервіс ЛТД»

На Ваш запит по програмному комплексу ІДС «БУДСТАНДАРТ», що використовується у конструкторській групі ТОВ «Енергосервіс ЛТД», повідомляємо наступне:

 • Вказаний комплекс використовується у щоденній роботі конструкторської групи з 2017 року.
 • Програма дуже лояльна, легко відгукується на запити.
 • Інформація, закладена у програм, носить досить великий об`єм.
 • Навчання по користуванню даною програмою легке і не складає труднощів.
 • За період користування програмою використання мережі Інтернет знизилось приблизно на 92%, що позначилось на продуктивності праці конструктора...

З повагою Директор ТОВ «Енергосервіс ЛТД» В.М. Савчук

Дивитися відгук

ООО «ИТ-Интегратор»

Наша Компания, ООО «ИТ-Интегратор», в частности отдел проектно-сметной документации, использует Вашу информационную систему БУДСТАНДАРТ с 2015 года (1 установленная программа и одно место он-лайн в отделе проектно-сметной документации).

Как результат, я отказалась от прочих информационных систем, подписок и бумажных изданий. Мне в работе полностью достаточно Вашей системы.

Целые шкафы сданы в архив, отказалась от ИС «Зодчего» и пр.

Интерфейс понятный и наглядный, не вызывает проблем. Очень благодарна, в частности, за разъяснения Минрегиона - стало гораздо дешевле и удобнее. Оперативно работает поддержка, быстро высылаются малоиспользуемые документы, когда их нет в базе сразу.

СПАСИБО. Продлеваем с Вами сотрудничество с удовольствием на следующий год.

Прим.: недостатки пока не придумала, если обнаружу – сразу расскажу))

Олександра Шеховцова
Начальник отдела проектно-сметной документации ООО «ИТ-Интегратор»

ТОВ «Регіональна газова компанія»

Програма та сервіс БУДСТАНДАРТ - вершина мрій при роботі з нормативними документами! Із практики роботи з подібними програмами/сервісами з впевненістю можна констатувати, що ІДС БУДСТАНДАРТ заслуговує на першість! Дякую за надані можливості! Зичу успіхів та розвитку!

Олександр

ПрАТ «Кредмаш»

Добрий день! З інформаційною системою БУДСТАНДАРТ наше підприємство працює другий рік. Величезна подяка вам, ви дуже допомагаєте в роботі! На всі питання отримуємо конкретні відповіді своєчасно, з менеджерами по роботі з клієнтами - Верьовіною І., Смороковою Н., Стегній Г. приємно спілкуватися - ввічливі, тактовні, грамотні. Обов'язково будемо продовжувати працювати з Вами.

Старушко Н.М.

Нам довіряють

12 тисяч фахівців різних галузей промисловості України

Напишіть свій відгук

Для нас дуже важлива Ваша думка