Відгуки про БУДСТАНДАРТ

ДОДАЙТЕ ВАШ ВІДГУК ПРО програму

Саме Ви, наші Користувачі, не залишаючись байдужими до найменших деталей, допомагаєте нам створювати дійсно гарну програму...

Довідка про використання програм

ТОВ «Computer Logic Group» є одним із лідерів з розроблення програмного забезпечення для складання та розрахунку проектно-кошторисної документації. /p>

За 25 років роботи клієнтами компанії стали понад 7000 підприємств та організацій різних галузей промисловості.

Нижче наведений перелік організацій та договорів за останній рік, яким були надані послуги

 • Національний банк України
 • ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»
 • ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»
 • ТОВ «ДТЕК СЕРВИС»
 • Ровенська АЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»
 • Структурний підрозділ "Служба сигналізації та зв`язку" регіональної філії "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"

Дивитися довідку

ТОВ «Харківбудніпроект»

ТОВ «Харківбудніпроект» – сучасна високопрофесійна проектна організація європейського рівня. Історія ТОВ «Харківбудніпроект» розпочалася 1989 року. У 2007 р. організація стала членом Асоціації проектних організацій України, у 2009 році - впровадила систему менеджменту якості ISO 9001:2008.

Своєю роботою ми завоювали повагу не тільки в Україні, але і в Росії, Швейцарії, Німеччині, США, Італії, Австрії, Південній Кореї та інших країнах.

З урахуванням того, що технічні норми України за останні роки кілька разів змінювалися, співробітникам ТОВ «Харківбудніпроект» доводиться постійно перебувати не тільки в процесі проектування, але і навчання. Постійним партнером у цьому питанні з 2006 року є ТОВ «Computer Logic Group»

У ТОВ «Харківбудніпроект» впроваджено усі основні програмні комплекси, розробником яких є ТОВ «Computer Logic Group», а саме:

 • Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ»
 • ПК «Будівельні технології – КОШТОРИС ПВР»
 • ПК «Будівельні технології: КОШТОРИС»

Окрім того, співробітники організації ТОВ «Харківбудніпроект» проходили навчання на курсах кошторисної справи Навчального центру ТОВ «Computer Logic Group» та отримали відповідні сертифікати.

У майбутньому плануємо розвиток ТОВ «Харківбудніпроект» у напрямку сучасних технологій проектування разом з ТОВ «Computer Logic Group».

Дивитися відгук

ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ»

ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ» є акредитованою випробувальною лабораторією, що знаходиться у Дніпропетровській області. Організація виконує технічні випробування та дослідження. Основні з них: фізико-хімічні, органолептичні випробування харчових продуктів, води питної, парфумерно-косметичних виробів та промислових товарів.

Для оперативного доступу до стандартів та методик ТОВ «ДНІПРОПРОДПРОМТЕСТ» використовує мережеву версію програмного забезпечення ІДС «БУДСТАНДАРТ».

Ми задоволені, що продукт розвивається та вдосконалюється на наші запити. Так, у 2021 році у програмі з'явився зручний укрупнений каталог «Харчова промисловість». Рекомендуємо програму ІДС «БУДСТАНДАРТ» колегам.

Дивитися відгук

ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС»

ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС» кілька років співпрацює з ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP», що забезпечує нашу компанію актуальною базою стандартів, норм і правил - ІДС «БУДСТАНДАРТ» та щоквартальним інформаційним бюлетенем з останніми новинами у галузі нормативного регулювання.

У своїй діяльності ТОВ «ДЕЛЬТА-ДОНБАС» дотримується затверджених в Україні стандартів безпеки. Програмний комплекс ІДС «БУДСТАНДАРТ» дозволяє здійснювати самостійне підвищення кваліфікації необхідних фахівців на постійній основі, бути в курсі останніх змін.

Вважаємо, що програма ІДС «БУДСТАНДАРТ» буде корисною організаціям з нашої та суміжних галузей діяльності.

Дивитися відгук

МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ

З 2012 року МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ для автоматизації складання і перевірки кошторисної документації при реалізації стратегічних інвестиційних проектів використовує програмні продукти компанії «Computer Logic Group»:

 • «Будівельні Технології – Кошторис»
 • «Будівельні Технології – Кошторис ПВР»
 • ІДС «БУДСТАНДАРТ»

За допомогою даних програмних продуктів реалізовані десятки масштабних проектів на промислових об'єктах Групи МЕТІНВЕСТ, в тому числі:

 • МНЛЗ на ММК імені Ілліча
 • Доменна Піч №3 на АЗОВСТАЛЬ
 • Модернізація прокатного стану 1700 на ММК імені Ілліча.

З 2019 року ТОВ «Метінвест Інжиніринг» почав поетапну інтеграцію Одиничних Розцінок в «Будівельні технології - Кошторис» для забезпечення можливості побудови повного циклу роботи в даному комплексі, починаючи від розробки кошторисної документації до закриттям актів виконаних робіт за контрактами на СМР.

Ми високо цінуємо нашу спільну роботу і оперативність ухвалення рішень від ваших технічних фахівців і сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю між нашими компаніями.

Начальник відділу закупівель СМР і Послуг А.А.Акулінін

Дивитися відгук


ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ»

На базі ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» створені два органи з оцінки відповідності: випробувальний центр «АМТ»; орган з інспектування. Орган з інспектування ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» акредитований НААУ як незалежний орган інспектування типу А відповідно до вимог ДСТУ ISO ІЕС 17020 і є призначеним органом з оцінки відповідності рухомого обладнання, що працює під тиском. Випробувальний центр «AMT» акредитований НААУ як незалежна випробувальна лабораторія на відповідність вимогам ДСТУ ISO ІЕС 17025. У сферу діяльності випробувального центру «AMT» входять випробування різних видів вантажних залізничних вагонів, їх частин і комплектуючих.

У ТОВ «НВП ВЦ «АЗОВМАШТЕСТ» встановлено програмний комплекс Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ», що містить нормативні документи у галузі нашої діяльності. Програма має зручний інтерфейс та функціонал, оновлюється відповідно до чинного договору з розробником TOB «Computer Logic Group». Фахівці технічної підтримки розробника забезпечують роботу програми належним чином.

Дивитися відгук


ТОВ «АРТ-ПРОЕКТ УКРАЇНА»

Наша компанія працює в сфері архітектурного проектування і кожного дня користується великою кількістю нормативів. Досить довго шукали постачальника програмного комплексу нормативних документів, який автоматично відстежував зміни в законодавстві, був актуальним у будь-який час і, до того ж, щоб його обслуговування не займало багато часу.

Ми із задоволенням користуємось програмним комплексом ІДС «БУДСТАНДАРТ» та сервісом Будстандарт Online від надійного постачальника ТОВ «Computer Logic Group».

Нормативні документи доступні в будь-який час на сайті й через програму на комп’ютері. Замовлення документів (за необхідністю) відбувається в зручному форматі, консультації можна отримати онлайн (ел.пошта або чат на сайті) і по телефону.

Бажаємо усьому колективу ТОВ «Computer Logic Group» подальшого розвитку та зберегти високу якість і клієнтоорієнтований сервіс!

Дивитися відгук

ООО «АНІ «ЕКСПЕРТ»

Компанія ООО «АНІ «ЕКСПЕРТ» використовує ІДС «БУДСТАНДАРТ» та сервіс БУДСТАНДАРТ Online з 2015 року. Можливості та переваги зазначених продуктів активно використовуються нашими підрозділами, що працюють у складі товариства: Органом з інспектування у сфері пожежної та техногенної безпеки та Експертизою проектів на будівництво. Також нормативна документація активно використовується від час інструктування та навчання з питань пожежної безпеки.

Акцентуємо увагу на те, Орган з інспектування є акредитованим органом та Експертиза проектів також внесена до офіційного переліку експертних організацій, що безумовно відображає рівень задоволення потреб зазначеними продуктами компанії «Computer Logic Group» у щоденному використанні.

Серед безумовних переваг ІДС «БУДСТАНДАРТ» є: наповнення нормативними документами, періодичні оновлення нормативної бази, і дуже важливо – можливість замовлення та отримання нових нормативних документів. Ми довіряємо персоналу «Computer Logic Group», тому переконані, що замовлення виконуються швидко, на скільки це можливо.

Серед побажань, було б добре додати можливість періодичного отримання інформації щодо замовлених НД (наприклад у кінці місяця).

Серед якостей, які б хотілось би покращити – якість та читабельність тексту в сервісі БУДСТАНДАРТ Online, що відображаються із застосуванням технології flash.

На підставі вищевикладеного, ООО «АНІ «ЕКСПЕРТ» планує надалі продовжити співпрацю та використовувати ІДС «БУДСТАНДАРТ» і сервіс БУДСТАНДАРТ Online.

Щиро вдячні за співпрацю!

З повагою, Директор ООО «АНІ «ЕКСПЕРТ» С.О.Маркін

Дивитися відгук

ООО С ИИ «ВОРТЕКС»

Добрый день, уважаемые сотрудники компании ООО «Computer Logic Group», работаю с Вашим программным комплексом ИСС БУДСТАНДАРТ с апреля 2017 года, и, уже за такой короткий срок, хотелось бы Вас поблагодарить за оперативность, четкость и ответственность.

Меня, как эколога, все устраивает в программе ИСС БУДСТАНДАРТ и на сервисе Будстандарт Online. Очень нравится поиск в базе, все нахожу, радует наполнение базы - есть вопросы и по охране труда, и по пожарной безопасности. Сотрудники компании предоставляют интересные и полезные консультации.

Рада с Вами работать, успехов Вам и процветания!!!

С уважением, Еколог А.Д. Цицулина

Дивитися відгук

ПАО «ЗЖБК им. С.Ковальской»

Организация ПАО «ЗЖБК им. С.Ковальской» более 2 лет сотрудничает с компанией ООО «Computer Logic Group» по программе ИСС БУДСТАНДАРТ и БУДСТАНДАРТ Online. Сервисом довольны, особенно приятно радует наполнение нормативной базы, все нужные нормативные документы были найдены, удобный и простой интерфейс.

Хотелось бы пожелать компании непрерывного развития, а также пополнения списка постоянных пользователей!

Главный технолог завода

Начальник ОТК

Дивитися відгук

ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ»

Наша строительная компания ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ» существует не так давно на строительном рынке Харькова, с 2005 года.

И также, как и наш любимый город тяжело представить себе без Зеркальной струи, без Успенского и Благовещенского соборов, без парка Горького, без архитектурных шедевров А.Н. Бекетова, без Харьковского Метрополитена, без площадей Конституции и Свободы, без «Premier Palace Hotel Kharkiv» на одной их самых больших площадей Европы – площади Свободы, в строительстве которого наша компания принимала непосредственное участие; так и работу строительных компаний, нашу работу, трудно, да нет, просто уже невозможно представить себе без Вашей компании; без Ваших талантливых, креативных, профессиональных сотрудников; без Ваших семинаров, конференций, вебинаров; без Учебного Центра Сметного Дела; и самое главное - без Ваших программных продуктов, которыми мы пользуемся:

 • С 2005 года – ПК «Строительные Технологии - СМЕТА», для автоматизации расчета и проверки сметной документации;
 • С 2009 года – ИСС «БУДСТАНДАРТ», для обеспечения нормативно-правовой и нормативно-технической информацией.

Хочется отметить также, что все эти годы нашего сотрудничества Вы всегда шли в ногу со временем: менялось Ценообразование в строительстве в нашей стране и очень оперативно менялся ПК «Строительные Технологии - СМЕТА»; благодаря постоянной актуализации ИСС «БУДСТАНДАРТ» мы всегда владели нужной нам информацией в нужное время; появилось что-то новое в информационных технологиях и тут уже это находило отображение в Вашей работе, например: Ваш сайт, форум сметчиков на нем, проект БУДСТАНДАРТ Online, созданный Вами с целью круглосуточного доступа к актуальным версиям нормативных документов; благодаря Вам мы узнали о группе «Сметчики Украины» на платформе «Viber».

Ваши специалисты всегда умеют находить подходы к любым нашим запросам и требованиям, так как у Ваших сотрудников есть очень ценное и редкое на сегодня качество: Вы уважаете своих клиентов и цените их созидательный труд; и мы – Ваши партнёры платим Вам за это тем же: уважением, благодарностью, признанием, и с удовольствием покупаем и пользуемся Вашими программными продуктами!

СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШ ТРУД!

Директор ООО «СК «ФОРТ-ПОСТ» А.И. Шевченко

Дивитися відгук

ДП «ЧОРНОМОРНДІПРОЕКТ»

Большое спасибо команде сервиса за работу. Достаточно большая насыщенность базы документами. Главное - их актуальность. Довольно быстро находится нужный документ, удобный поиск по тексту. Хотелось бы лучшего представления самого текста документа, т.к. некоторые документы трудночитаемы.

Спасибо модератору Енько Марине за помощь в решении возникающих проблем при работе. И, большая благодарность, менеджеру Яне Дмитренко за своевременное предоставление всех возможностей новых тарифов по программе лояльности и выгодных условий подключения. Пожелание – включить в состав базы раздел документов по проектированию объектов морского транспорта.

Всей команде - успехов в работе и пожелания взаимовыгодного сотрудничества!!!

С уважением, зав. группы техотдела Гармурар Ольга Геннадиевна

Дивитися відгук

ТОВ «Енергосервіс ЛТД»

На Ваш запит по програмному комплексу ІДС «БУДСТАНДАРТ», що використовується у конструкторській групі ТОВ «Енергосервіс ЛТД», повідомляємо наступне:

 • Вказаний комплекс використовується у щоденній роботі конструкторської групи з 2017 року.
 • Програма дуже лояльна, легко відгукується на запити.
 • Інформація, закладена у програм, носить досить великий об`єм.
 • Навчання по користуванню даною програмою легке і не складає труднощів.
 • За період користування програмою використання мережі Інтернет знизилось приблизно на 92%, що позначилось на продуктивності праці конструктора...

З повагою Директор ТОВ «Енергосервіс ЛТД» В.М. Савчук

Дивитися відгук

ООО «ИТ-Интегратор»

Наша Компания, ООО «ИТ-Интегратор», в частности отдел проектно-сметной документации, использует Вашу информационную систему БУДСТАНДАРТ с 2015 года (1 установленная программа и одно место он-лайн в отделе проектно-сметной документации).

Как результат, я отказалась от прочих информационных систем, подписок и бумажных изданий. Мне в работе полностью достаточно Вашей системы.

Целые шкафы сданы в архив, отказалась от ИС «Зодчего» и пр.

Интерфейс понятный и наглядный, не вызывает проблем. Очень благодарна, в частности, за разъяснения Минрегиона - стало гораздо дешевле и удобнее. Оперативно работает поддержка, быстро высылаются малоиспользуемые документы, когда их нет в базе сразу.

СПАСИБО. Продлеваем с Вами сотрудничество с удовольствием на следующий год.

Прим.: недостатки пока не придумала, если обнаружу – сразу расскажу))

Олександра Шеховцова
Начальник отдела проектно-сметной документации ООО «ИТ-Интегратор»

ТОВ «Регіональна газова компанія»

Програма та сервіс БУДСТАНДАРТ - вершина мрій при роботі з нормативними документами! Із практики роботи з подібними програмами/сервісами з впевненістю можна констатувати, що ІДС БУДСТАНДАРТ заслуговує на першість! Дякую за надані можливості! Зичу успіхів та розвитку!

Олександр

ПрАТ «Кредмаш»

Добрий день! З інформаційною системою БУДСТАНДАРТ наше підприємство працює другий рік. Величезна подяка вам, ви дуже допомагаєте в роботі! На всі питання отримуємо конкретні відповіді своєчасно, з менеджерами по роботі з клієнтами - Верьовіною І., Смороковою Н., Стегній Г. приємно спілкуватися - ввічливі, тактовні, грамотні. Обов'язково будемо продовжувати працювати з Вами.

Старушко Н.М.

Нам довіряють

12 тисяч фахівців різних галузей промисловості України

Напишіть свій відгук

Для нас дуже важлива Ваша думка